Barrio Santa Cruz – urokliwe zakątki miejskie

ms

Co warto zobaczyć w Hiszpanii?

Oprócz zabytków o światowej sławie, jak La Catedral de czy zespół pałacowy Real Alcazar, warto poświęcić nieco czasu, aby zobaczyć , czyli starą dzielnicę Sevilli  z charakterystycznym gąszczem krętych uliczek, gdzie w trzynastym wieku znajdowało się skupisko społeczności żydowskiej. To niezwykle urokliwe miejsce zachęca do zwolnienia tempa i skosztowania miejscowych specjałów w jednej z licznych restauracyjek. Wakacje w Hiszpanii to nie tylko plaże, ale także spokojne klimaty dawnych uliczek i skwerów.

Wakacje w Torrevieja – plaże i bliskość lotnisk

Wynajmując apartament w – Torrevieja, można nie tylko spędzać czas na miejscowych plażach, ale również jest to dobra baza do zwiedzania całej Hiszpanii, ze względu na bliskość lotnisk w Alicante i Murcji. Wakacje w Torrevieja dają dużo możliwości poznawania tego niezwykłego kraju.

Z czego słynie Torrevieja?

Niezwykłą atrakcją tej miejscowości turystycznej są słone jeziora, które kiedyś były źródłem pozyskiwania soli, a dziś zamieszkują je liczne i różnorodne gatunki ptaków. Wakacje w Torrevieja dają możliwość obejrzenia tego bardzo ciekawego miejsca, gdzie utworzono parki narodowe. Sól to białe złoto, którego jednym z głównych eksporterów nadal jest ten region.

Warto wybrać ten region i spędzić wakacje w Torrevieja dla licznych aspektów wyróżniających to miejsce, spośród wielu innych hiszpańskich miejscowości. Wrażenia wyniesione z pobytu z pewnością będą niezapomniane. Im dłużej potrwają wakacje, tym więcej ciekawych miejsc będzie można zobaczyć, korzystając z dostępnych środków komunikacyjnych.

Komentarze
Udostępnij
Next Post

Jak rozpoznać płodowy zespół alkoholowy (FAS)

Kobiety coraz szerzej uświadamianie są o tym, jak ważne jest to, aby absolutnie nie spożywały alkoholu wtedy, gdyż są w ciąży, lub gdy ją planują. Alkohol to jeden z czynników, który może doprowadzić do poważnych wad rozwojowych u rozwijającego się w łonie matki dziecka. Płodowy zespół alkoholowy (FAS) Płodowy zespół […]

Odwiedź nas na Facebooku