Czym jest Minky?

ms

Dlaczego  dziecięce  są tak popularne? Dlaczego każda młoda mama chce mieć komplet Minky do wózka i łóżeczka?

Czy warto kupić zestaw dla niemowlaka Minky?

Wybór produktów Minky na rynku jest spory. Występują one w szerokiej gamie kolorystycznej i posiadać mogą różną fakturę. Poza tym duże znaczenie ma ich gramatura, a więc waga materiału na jednostkę powierzchni. Oryginalny zestaw dla niemowlaka Minky ma gramaturę około 400g/m2. Mniejsze gramatury dotyczą produktów, które są podróbkami. Takie tanie kocyki już po jednym praniu tracą swój kolor i pierwotny kształt. Dlatego w tym przypadku nie ma co oszczędzać.

Zestaw dla niemowlaka

Każdy zestaw dla niemowlaka Minky zachwyca nie tylko pięknym wyglądem, ale i miękkością czy puszystością. To materiał miękki w dotyku, a przy tym sprężysty i ciepły. Nie ulega zgniataniom oraz odbarwieniom np. w czasie prania. Trzeba jednak bardzo uważać aby nie kupić podróbki. Trudno jest szczególnie podczas zakupów w sieci, gdyż nie ma wówczas możliwości dotknięcia produktu. Prawdziwy Minky jest wyczuwalny w dotyku niemal od razu.

Dlaczego zestawy Minky są drogie? Wpływ na to ma oczywiście rodzaj zastosowanej tkaniny, która posiada wiele cennych właściwości. Ponadto proces produkcyjny jest dość długi i misterny. Produkcja trwa długo, co przekłada się oczywiście na wyższą cenę. Z drugiej strony warto pamiętać, że produkty Minky są wytrzymałe, a więc sprawdzą się także przy drugim czy kolejnym dziecku. Można je także później odsprzedać znajomemu bądź koleżance.

Komentarze
Udostępnij
Next Post

Jak świadomie robić zakupy?

Jak w każdej dziedzinie marketingu tak i w sieciach marketów i sklepach spożywczych stosowane jest wiele technik tak aby zachęcić klienta do zakupu czasem czegoś, czego tak na prawdę nie potrzebuje. Ja sama zawsze dałam się naciągnąć na batonik przy kasie! Głodna po pracy w biegu zakupy,  co tam brakuje […]

Odwiedź nas na Facebooku