Rodzaje otulaczy i pieluszek dla niemowląt

ms

Otulacz bambusowy i pieluszki muślinowe to super miękkie niezbędne wyposażenie każdego niemowlaka – przydają się w okresie noworodkowym i niemowlęcym. 

Udostępnij

Zastosowanie otulacza bambusowego

Materiał ten przede wszystkim może służyć Noworodkowi jako otulacz, którym szczelnie go owiniemy , umożliwiając mu spokojny sen. Ze względu na znakomite parametry termoizolacyjne oraz zdolność pochłaniania promieni UV to rewelacyjna kołderka typu mgiełka na upalne dni. Jeśli Maluszek ma wrażliwą skórę to możemy z  użyć otulacza jako ręcznik (bambus jest wyjątkowo , miękki, miły w dotyku oraz delikatny jak .

Zastosowanie pieluszki muślinowej

Pieluszki muślinowe zapewniają dziecku nieprawdopodobny komfort oraz swobodę ruchu. Są niezwykle przewiewne oraz
idealne sprawdzają się w domu i na spacerach. Wraz z każdym praniem stają się jeszcze bardziej miękkie nie podrażniają delikatnej skóry dziecka oraz nie powodują alergii.

Jak wiadomo najlepszym dowodem na znakomite właściwości jakie posiadają otulacz bambusowy i pieluszki muślinowe są opinie użytkowników. Fakt iż setki rodziców chwalą sobie tego typu rozwiązania mówi sam za siebie.

Komentarze
Udostępnij
Next Post

Czym jest Minky?

Dlaczego kocyki dziecięce Minky są tak popularne? Dlaczego każda młoda mama chce mieć komplet Minky do wózka i łóżeczka? Czy warto kupić zestaw dla niemowlaka Minky? Wybór produktów Minky na rynku jest spory. Występują one w szerokiej gamie kolorystycznej i posiadać mogą różną fakturę. Poza tym duże znaczenie ma ich gramatura, a więc […]

Odwiedź nas na Facebooku